zavřít

Aktuality na portálu

04.09.2011 Autor: Jaroslav Mazánek (Portál admin)

V důsledku změny vzhledu na Portále, může nastat problém se zobrazením. Prosím zmáčkněte v prohlížeči současně CTRL a F5, dojde k plnému načtení stránky Portálu a tudíž k obnovení nastavení.

25.08.2011 Autor: Jaroslav Mazánek (Portál admin)

Ahoj všem LISŤÁKŮM.

 Na táboře jsem se několikrát zmiňoval, že budeme evidovat kdo co má doma za táborové věci. Je to z důvodu komplikací v momentě, kdy hledáme např. stany a nikdo neví u koho jsou. Prosím zamyslete se a najděte si chvilku k sepsání kdo co a kolik toho doma má. U Baltíka budu s termínem benevolentní, jelikož přebrat deskové hry zabere nějaký čas. Na ostatní apeluji, aby toto neodkládali.

 Jinak organizačně: na portálu LIST2000 (www.list2000.cz/portal) je spuštěný modul pro evidenci majetku. Jakmile jej naplním daty, všem rozešlu přístupové údaje a instrukce a jak s ním pracovat. V zásadě je velmi jednoduchý. Na principu přebírání zodpovědnosti. Např.  máte stan, někdo Vás mailem nebo telefonem požádá o vypůjčení a jakmile mu ten stan předáte, tak mu na portále ten stan přesunete do jeho složky. Ten kdo stan převzal, odklikne převzetí i na portále. Jednoduché a rychlé. A hlavně budeme všichni vědět kde co je a co můžeme využívat.

26.11.2009 Autor: Jaroslav Mazánek (Portál admin)

Plný provoz kalendáře pro využití objektu LDT Černousy. V případě problémů kontaktujte prosím správce (jaroslav.mazanek@tul.cz).

18.11.2009 Autor: Jaroslav Mazánek (Portál admin)

Nový modul kalendáře LDT Černousy (testovací provoz)

26.10.2009 Autor: Jaroslav Mazánek (Portál admin)

Spuštěný PORTÁL - LIST2000 o.p.s.